İzmir Tavuklu Pilav

İzmir Tavuklu Pilav

İzmir Tavuklu Pilav

 Özel malzemeler altında uzman ellerde hazırlanarak muhteşem bir lezzete şahitlik ettiren tavuk pilav hizmetini sizlere, tamamen profesyonel bir destek çatısı altında sunmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar içinde 1. sınıf malzemeleri kullanıyoruz. Bunlar içerisinde büyük markalar eşliğinde çiçek yağ ile birlikte tereyağın yanı sıra, 1. sınıf baldo pirinç ve nohut özel bir şekilde dengeli olarak karıştırmak suretiyle hazırlamaktayız.

Bu kapsamda İzmir tavuklu pilav seçeneklerini arzu ettiğiniz tüm farklı bölgelere söz verilen zaman içinde el değmeden özel makinelerimiz eşliğinde hazırlıyor, sizlere tamamen hijyenik ve steril bir destek sağlıyoruz. Damak tadınıza uygun olacak dengeli bir lezzeti siz ve misafirleriniz için üstelik en iyi sunum dahilinde gerçekleştirerek, günün tam da istediğiniz geçmesi adına en iyi desteği sunmaktan gurur duyarız.

 

 Tavuklu Pilav Lezzeti

 

 Temiz ve hijyenik bir ortam içerisinde gerçekleştirmeye özen gösterdiğimiz pilav tavuk seçenekleri kapsamında, kaşık, tabak, kolonyalı mendil ve tuz ile karabiber seçeneklerini de isteğiniz dahilinde en iyi şekilde teslim etmekteyiz. Bu sayede tamamen düzenli şekilde sunumunuzu gerçekleştirebilir ve üstelik talebiniz doğrultusunda dağıtımı da bizimle sağlayabilirsiniz.

Bugüne dek elde ettiğimiz güçlü referanslar eşliğinde de sizleri ayrı bir güven sunarak dev araç filomuz ve uzman ekibimiz ile her adrese söz verilen zaman içerisinde gerek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Lezzet ve sunuma hayran kalacağınız çalışmalarımız ile sizleri de ailemize katıyor ve ileriki zamanlarda da aynı şekilde farklı amaçlar kapsamında çalışma ortamı hazırlıyoruz.

 

 İnsan Sağlığı Ön Planda

İnsan sağlığının her daim ön plana alındığı çalışmalarımız eşliğinde, sizlere bu güveni sunmadığı ayrıca gurur duyarız. Muhteşem bir damak tadına sahip olan tavuklu pilav seçeneklerimiz eşliğinde, hangi amaçlarda bunu gerçekleştirmek isterseniz hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Öncelik olarak her daim sizin taleplerinizi dinlemek suretiyle, buna göre çalışmalarımızı gerçekleştirerek arzu ettiğiniz lezzeti, sunumu ve dağıtımı sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyetinin her daim ön planda olduğu tüm çalışmalarımız kapsamında, güler yüzlü personelimiz çalışma süresi boyunca sizlere her konuda ayrıca destek olacaktır. Bu konuda kaliteli bir hizmet talep edersiniz hemen bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

    • 0507 994 70 52
    • 0507 994 70 52
    • bereketlokma35@gmail.com