İzmir Saray Lokma

İzmir Saray Lokma

İzmir Saray Lokma

 

Kurulduğumuz günden bu yana tamamen hijyenik ve steril bir ortamda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz dahilinde sizlere her daim en iyisini sunmaktan gurur duyarız. İnsan sağlığını ve çevreyi korumak suretiyle gerçekleştirdiğimiz lezzetli İzmir saray lokma seçenekleri dahilinde, adresinize söz verdiğimiz zaman içerisinde geliyor ve ekibimiz ile birlikte el değmeden özel makineler eşliğinde lokmaları dökmeye başlıyoruz. Dev araç filosu ve uzman kadrosu ile İzmir'in tüm farklı bölgelerine tam zamanda ulaşarak zaman kaybetmeden Saray lokma adına çalışmalarımıza başlamaktayız.

 

 Kaliteli Malzemeler İle Lezzetli Ürünler

 

            Tamamen doğal malzemelerden oluşmuş olan İzmir saray lokma seçeneklerimizi sizleri en iyi şekilde sunmaktayız. Uyguladığımız kalite politikası dahilinde orkide yağ, Konya şeker, safir un, şerbet ve katkısız şeker gibi malzemeleri ekleyerek lokmaları hazırlıyor ve tüm bu yiyecekleri sizlere güven içerisinde sunuyoruz. Her birine özel olarak karıştırdığımız için tam dengeli bir şekilde lezzet ortaya çıkıyor ve bunları damak tadınıza uygun olarak sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda el değmeden döktüğümüz lokmalar kapsamında tabak içerisinde, peçete ile birlikte ya da lokma çubuğu kapsamında üzerine tarçın dökülmüş şekilde dağıtmaktayız.

 

 İzmir Saray Lokma Keyfi

 

            Küçük yuvarlak bir şekil kapsamında üretimleri gerçekleştirilen saray lokma çeşitleri, özellikle son dönemlerde çok fazla tercih edilen ve kolaylıkla yenilebilen lokmalar arasında yer almaktadır. Bugüne dek elde ettiğimiz güçlü referanslar kapsamında ve müşteri memnuniyetinin ön plana alındığı seçenekler dahilinde sizlere en iyi lokma hizmetini sunmaktan gurur duyarız.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

    • 0507 994 70 52
    • 0507 994 70 52
    • bereketlokma35@gmail.com