İzmir İrmik Helvası

İzmir İrmik Helvası

İzmir İrmik Helvası

İzmir Halka Lokma

Kaliteli hizmet, lezzet ve hijyen konularında önceliklerinden asla vazgeçmeyen firmamız, sunduğu hizmetlerle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların altına imzasını atar. İzmir halka lokma siparişleriniz için bizi arayabilir ve lezzetli ikramlarla davetlilerinizi memnun edebilirsiniz. Üretimden sunuma kadar her aşamada fark yaratan çalışma prensiplerimiz, her türlü kirlilik ve israfa karşı gereken önlemler alınarak tamamlanır.

 Ürün kapasitesi ve çeşitliliğini güncel talepleri göz önünde bulundurarak sürdürdüğümüz hizmetlerimiz, kaliteli malzemeler eşliğinde en üst lezzet seviyesine ulaşır. Hamur hazırlığında tercih ettiğimiz; Safir un ve Konya şeker, halka lokma kızartırken kullandığımız orkide yağ ve katkısız şerbet şurubumuz ürünlerimize lezzet ve sağlık katar.

 Hizmet Anlayışımız

Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti odaklı servis anlayışımız, her aşamada mükemmele ulaşmak amacıyla verilir. Kusursuz ve profesyonel olarak sunduğumuz hizmetleri sürekli olarak geliştirerek piyasa ortamı içinde birinci sınıf işçiliği en kaliteli malzemelerle buluştururuz. Geçmişten günümüze gelen değerlerin korunabilmesi ve gelecek nesillere aktarılması için gösterdiğimiz çaba, İzmir'in her yerine ulaşır.

İzmir halka lokma siparişleri istenen gün ve saatte müşterimizle mutabık kaldığımız adreste verilir. Özel aracımız ve en yeni makinelerimiz eşliğinde başlayan hamur dökme işlemi el değmeden tamamlanır. Özel tarifimiz eşliğinde hazırlanan ve taze olarak kızartılan lokmalar günün anlam ve önemine uygun olarak hazırlanmış tabaklar içinde davetlilere ikram edilir. Peçete, çubuk, isteğe bağlı tarçın ve kolonya servisimiz en son misafir mekandan ayrılana kadar servise hazır bir şekilde bekletilir.

 Müşteri tercihine uygun olarak döktüğümüz İzmir lokma ya da Saray lokma arasında lezzet ve maliyet açısından herhangi bir farklılık yoktur. Halka lokma, kaliteli hizmet, üstün lezzet ve hijyen dendiğinde akla gelen Bereket Lokma olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz kurumsal firma referanslarını inceleyebilir ve aklınıza takılan sorulara konusunda deneyimli ekiplerimiz aracılığıyla yanıt bulabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

    • 0507 994 70 52
    • 0507 994 70 52
    • bereketlokma35@gmail.com