İzmir Aşure

İzmir Aşure

İzmir Aşure

 

Osmanlıdan günümüze kadar ulaşan birçok farklı lezzetlerimiz bulunmaktadır. Bu lezzet değerlerini bereket lokma olarak harmanlayan firmamızda farklı tatlar bir arada sunulmaktadır. Aşure değişmeyen bu tatların en başında gelmektedir. Aşurenin insan sağlığına olan faydaları yadsınamayacak kadar fazladır. Aşure her ne kadar tatlı bir besin olsa da ara öğünlerde de rahatlıkla tüketilebilmektedir. Aşure zamanı yaklaşmış olmasından dolayı birçok insan bunu hayır amaçlı olarak birçok insana ikram etmektedirler.

 

            Firmamız Bereket lokma olarak aşurede farklı enfes lezzetlerimiz ile halkımıza hizmet sunmaktayız. Aşureyi herkes bizim kadar iyi yapamayacağının garantisini sunan firmamızda, gelen talepler doğrultusunda istenilen kişi sayısına göre aşure yapılmaktadır. Bereket lokma olarak, yaptığımız işi en hijyenik şartlarda, en lezzetli şekilde halka sunmak olup güvenli ve garantili hizmetin bu alanda tek adresiyiz.

 

            Tarihten günümüze gelen bu aşure geleneğini ikram etmek isteyen müşterilerimiz bize yapılacağı tarihi önceden bildirmesi gerekmektedir. Firma olarak verilen tarihte ve saatte aşureniz hazırlanmakta olup, istediğiniz yerde sıcak olarak dağıtımı yapılmaktadır. İzmir merkezli olan firmamızın hizmeti buradan ülkemizin birçok noktasına ulaşmaktadır. İzmir aşure hayrına çok önem veren örnek bir il konumunda olup burada hemen hemen her gün firmamızı İzmir'in farklı noktalarında görebilirsiniz.

 

            Farklı kıvamda aşure yapımı ile büyük beğeni toplayan firmamızda aşure yapımında başlıca buğday, şeker, nohut, kuru fasulye, kuru bakla, kuru kayısı, kuru incir, fındık, ceviz, kuru üzüm, portakal, tarçın gibi malzemeler kullanılmaktadır. Bereket lokma olarak aynı anda onlarca talebe cevap verebilmekte olup, bu işi ekip olarak yapmaktayız. Ekibimizde çalışanlarımız bu alanda eğitimli olup gerekli belgelere sahiptirler.

 

            Firma olarak aldığımız siparişleri zamanında müşterilerimize ulaştırmakta ve dağıtımını da bizzat kendi personellerimiz yapmaktadır. Kesinlikle hizmet politikasından ödün vermeyen firmamızda her iş titizlikle yapılmaktadır. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için sitemizden. Şahsen gelerek ya da telefon ile bilgi alabilirsiniz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

    • 0507 994 70 52
    • 0507 994 70 52
    • bereketlokma35@gmail.com